mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  STYCZNIA  2022
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2019
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018


PROGRAM - REPREZENTACJA - MEDALE POLAKÓW

Floret kobiet indywidualnie:
Sylwia Gruchała (Sietom AZS AWFiS Gdańsk), Anna Rybicka (Sietom AZS AWFiS Gdańsk), Martyna Synoradzka (AZS AWF Poznań), Małgorzata Wojtkowiak (AZS AWF Poznań)
Floret kobiet drużynowo:
Sylwia Gruchała (Sietom AZS AWFiS Gdańsk), Anna Rybicka (Sietom AZS AWFiS Gdańsk), Martyna Synoradzka (AZS AWF Poznań), Karolina Chlewińska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)

Floret mężczyzn indywidualnie i drużynowo:
Radosław Glonek (Sietom AZS AWFiS Gdańsk), Paweł Kawiecki (Sietom AZS AWFiS Gdańsk), Leszek Rajski (Wrocławianie), Marcin Zawada (AZS AWF Warszawa)

Szabla kobiet indywidualnie i drużynowo:
Bogna Jóźwiak (OŚ AZS Poznań), Katarzyna Kędziora (OŚ AZS Poznań), Aleksandra Socha (AZS AWF Warszawa), Irena Więckowska (OŚ AZS Poznań)

Szabla mężczyzn ndywidualnie
Marcin Koniusz (AZS AWF Katowice)

Szpada kobiet indywidualnie i drużynowo:
Małgorzata Bereza (AZS AWF Katowice), Ewa Nelip (AZS AWF Warszawa), Magdalena Piekarska (AZS AWF Warszawa), Małgorzata Stroka (AZS AWF Warszawa)

Szpada mężczyzn indywidualnie i drużynowo:
Robert Andrzejuk (AZS AWF Wrocław), Piotr Kruczek (AZS AWF Kraków), Tomasz Motyka (AZS AWF Wrocław), Radosław Zawrotniak (AZS AWF Kraków)




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski