mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMO¦CI  STYCZNIA  2022
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2019
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALI¦CI IO
MISTRZOWIE ¦WIATA
POLSCY MEDALI¦CI M¦
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALI¦CI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIˇŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PEKIN 2008


PROGRAM - Reprezentacja - Medale Polaków

9 sierpnia
Szabla kobiet
04:00-05:00 - 1/32 finału
05:00-06:30 - 1/16 finał
06:30-07:20 - 1/8 finału
07:20-07:45 - 1/4 finału
13:00-13:40 - 1/2 finału
13:50-14:10 - O 3 miejsce
14:10-14:30 - Finał

10 sierpnia
Szpada mężczyzn
04:00-05:30 - 1/32 finału
05:30-07:30 - 1/16 finału
07:30-08:30 - 1/8 finału
08:30-09:00 - 1/4 finału
13:00-14:00 - 1/2 finału
14:10-14:40 - O 3 miejsce
14:40-15:10 - Finał

11 sierpnia
Floret kobiet
04:00-05:30 - 1/32 finału
05:30-07:30 - 1/16 finału
07:30-08:30 - 1/8 finału
08:30-09:00 - 1/4 finału
13:00-14:00 - 1/2 finału
14:10-14:40 - O 3 miejsce
14:40-15:10 - Finał

12 sierpnia
Szabla mężczyzn
04:00-05:00 - 1/32 finału
05:00-06:30 - 1/16 finału
06:30-07:20 - 1/8 finału
07:20-07:45 - 1/4 finału
13:00-13:40 - 1/2 finału
13:50-14:10 - O 3 miejsce
14:10-14:30 - Finał

13 sierpnia
Floret mężczyzn
04:00-05:30 - 1/16 finału
05:30-06:30 - 1/8 finału
06:30-07:00 - 1/4 finału

Szpada kobiet
07:30-09:00 - 1/16 finału
09:00-10:00 - 1/8 finału
10:00-10:30 - 1/4 finału
12:00-13:00 - 1/2 finału - floret mężczyzn
13:00-14:00 - 1/2 finału - szpada kobiet
14:00-14:30 - O 3 miejsce - floret mężczyzn
14:30-15:00 - O 3 miejsce - szpada kobiet
15:00-15:30 - Finał - floret mężczyzn
15:30-16:00 - Finał - szpada kobiet

14 sierpnia
Szabla kobiet drużynowo
03:30-05:00 - 1/8 finału
05:00-06:10 - 1/4 finału
06:10-07:10 - Mecze o miejsca 5-8
07:10-08:20 - 1/2 finału
08:20-09:20 - Mecz o 7 miejsce
08:20-09:20 - Mecz o 5 miejsce
12:00-13:00 - Mecz o 3 miejsce
13:00-14:00 - Finał

15 sierpnia
Szpada mężczyzn drużynowo
03:00-05:00 - 1/8 finału
05:00-06:30 - 1/4 finału
06:30-08:00 - Mecze o miejsca 5-8
08:00-09:30 - 1/2 finału
09:30-10:50 - Mecz o 7 miejsce
09:30-10:50 - Mecz o 5 miejsce
12:00-13:30 - Mecz o 3 miejsce
13:30-15:00 - Finał

16 sierpnia
Floret kobiet drużynowo
03:00-05:00 - 1/8 finału
05:00-06:30 - 1/4 finału
06:30-08:00 - Mecze o miejsca 5-8
08:00-09:30 - 1/2 finału
09:30-10:50 - Mecz o 7 miejsce
09:30-10:50 - Mecz o 5 miejsce
12:00-13:30 - Mecz o 3 miejsce
13:30-15:00 - Finał

17 sierpnia
Szabla mężczyzn drużynowo
03:30-05:00 - 1/8 finału
05:00-06:10 - 1/4 finału
06:10-07:10 - Mecze o miejsca 5-8
07:10-08:20 - 1/2 finału
08:20-09:20 - Mecz o 7 miejsce
08:20-09:20 - Mecz o 5 miejsce
12:00-13:00 - Mecz o 3 miejsce
13:00-14:00 - Finał


IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ¦WIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ¦WIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski