| | | WIADOMOŚCI MARCA 2024 | |
| | | REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMAREKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA | |
| Indywidualne i drużynowe
mistrzostwa Polski
w szermierce
do lat 20
LESZNO 2005
20 lutego 2005
FLORET MĘŻCZYZN
Na podium drużyn męskich dwa zespoły gdańskiego Sietomu i sensacyjny D'Artagnan Ursynów.
Foto archiwum
Ćwierćfinały:
Sietom AZS AWFiS Gdańsk II - Budowlani Toruń 45:30
Sietom AZS AWFiS Gdańsk - AZS AWF Warszawa II 45:32
D’Artagnan Ursynów - AZS AWF Warszawa 45:37
Wrocławianie - Budowlani Toruń II 45:27
Półfinały:
Sietom AZS AWFiS Gdańsk - Sietom AZS AWFiS Gdańsk II 45:34
D’Artagnan Ursynów - Wrocławianie 45:43
Finał:
Sietom AZS AWFiS Gdańsk - D’Artagnan Ursynów 45:26
O 3 miejsce:
Sietom AZS AWFiS Gdańsk II - Wrocławianie 45:40
Kolejność:
1 Sietom AZS AWFiS Gdańsk
(Andrzej Witkowski, Paweł Osmański, Karol Naruszewicz,
Wojciech Naruszewicz)
2 D’Artagnan Ursynów
(Marek Malanowski, Dariusz Parzuchowski, Wojciech Zabłocki,
Artur Kopczyński)
3 Sietom AZS AWFiS Gdańsk II
(Konrad Pietrusiak, Dariusz Włodarczyk, Andrzej Prokopski,
Tomasz Śmietanka)
4 Wrocławianie
5 AZS AWF Warszawa
6 AZS AWF Warszawa II
7 Budowlani Toruń
8 Budowlani Toruń II
9 Wrocławianie II
10 Kolejarz Wrocław
11 Polonia 1921 Leszno
12 Warta Śrem
FLORET KOBIET
Na podium drużyn kobiecych Budowlani Toruń, Sietom AZS AWFiS Gdańsk
i Warta Poznań.
Foto archiwum
Ćwierćfinały:
Warta Poznań - D’Artagnan Ursynów II 45:18
Budowlani Toruń - D’Artagnan Ursynów 45:35
UKS Korona Wrocław - Sietom AZS AWFiS Gdańsk II 42:38
Sietom AZS AWFiS Gdańsk - Budowlani Toruń II 45:30
Półfinały:
Budowlani Toruń - Warta Poznań 45:35
Sietom AZS AWFiS Gdańsk - UKS Korona Wrocław 45:27
Finał:
Sietom AZS AWFiS Gdańsk - Budowlani Toruń 45:30
O 3 miejsce:
Warta Poznań - UKS Korona Wrocław 45:24
Kolejność:
1 Sietom AZS AWFiS Gdańsk
(Anieszka Kulczycka, Anna Lidzbarska, Joanna Sikora, Karolina Dziengo)
2 Budowlani Toruń
(Marta Łyczbińska, Hanna Łyczbińska, Emilia Rygielska)
3 Warta Poznań
(Agata Kantorska, Martyna Synoradzka, Olga Kamińska, Katarzyna Różycka)
4 UKS Korona Wrocław
5 D’Artagnan Ursynów
6 Sietom AZS AWFiS Gdańsk II
7 D’Artagnan Ursynów II
8 Budowlani Toruń II
9 Kolejarz Wrocław
10 Polonia 1921 Leszno
11 Warta Śrem
|
|
|
|