| | | WIADOMOŚCI KWIETNIA 2024 | |
| | | REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMAREKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA | |
| I Indywidualne i drużynowe
młodzieżowe
mistrzostwa Polski
w szermierce
Wrocław, 18 kwietnia 2009
Medalowe drużyny szablistek.
SZABLA KOBIET DRUŻYNOWO
Półfinały:
TMS Sosnowiec - OŚ AZS Poznań 45:36
AZS AWF Warszawa - KKSz Konin 45:38
Finał:
TMS Sosnowiec - AZS AWF Warszawa 45:44
O 3 miejsce:
KKSz Konin - OŚ AZS Poznań 45:40
Kolejność:
1 TMS Sosnowiec
(Małgorzata Groniecka, Lidia Sołtys, Katarzyna Szczypińska)
2 AZS AWF Warszawa
(Małgorzata Kozaczuk, Marta Rosiak, Izabela Sajewicz)
3 KKSz Konin
(Karolina Budna, Marta Karmowska, Katarzyna Karpińska)
4 OŚ AZS Poznań
5 UKS 13 Białystok
Podium drużynowe szablistów.
SZABLA MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO
Półfinały:
KKSz Konin - TMS Sosnowiec 45:21
AZS AWF Warszawa - AZS AWF Katowice 45:33
Finał:
KKSz Konin - AZS AWF Warszawa 45:25
O 3 miejsce:
AZS AWF Katowice - TMS Sosnowiec 45:37
Kolejność:
1 KKSz Konin
(Łukasz Gal, Michał Gal, Adrian Stanisławski, Albert Stanisławski)
2 AZS AWF Warszawa
(Filip Cieszkowski, Michał Kosman, Daniel Olejnik, Sebastian Więch)
3 AZS AWF Katowice
(Jakub Ceranowicz, Marcin Golda, Jan Karkosz, Maciej Radwański)
4 TMS Sosnowiec
Podium drużynowe szpadzistów.
Wszystkie zdjęcia Justyna Głowacka
SZPADA MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO
Ćwierćfinały:
AZS AWF Wrocław - Flesz Świdnica 45:26
Muszkieter Gliwice - AZS AWF Wrocław II 45:42
StSzerm Legia Warszawa - Wrocławianie 26:25
Górnik Radlin - AZS AWF Kraków 45:41
Półfinały:
AZS AWF Wrocław - Muszkieter Gliwice 45:34
StSzerm Legia Warszawa - Górnik Radlin 43:41
Finał:
AZS AWF Wrocław - StSzerm Legia Warszawa 45:33
O 3 miejsce:
Muszkieter Gliwice - Górnik Radlin 39:38
Kolejność:
1 AZS AWF Wrocław
(Michał Adamek, Piotr Nemec, Maciej Szumski)
2 StSzerm Legia Warszawa
(Jan Borowski, Marcin Kraus, Maciej Miturski)
3 Muszkieter Gliwice
(Damian Budziosz, Mateusz Capaja, Paweł Krawczyk)
4 Górnik Radlin
5 AZS AWF Wrocław II
6 Wrocławianie
7 AZS AWF Kraków
8 Flesz Świdnica
9 StSzerm Legia Warszawa II
10 MKS Kusy Szczecin
11 AZS AWF Katowice
12 Wrocławianie II
|
|
|
|