mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  LISTOPADA  2017
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2015
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2013
II Indywidualne i drużynowe
mistrzostwa Polski
w szermierce
do lat 14


2011

BIAŁYSTOK 2012

Białystok, 10 czerwca 2012

SZABLA CHŁOPCÓW DRUŻYNOWO

Ćwierćfinały:
UKS 13 Białystok – KKSz Konin II 36:18
OŚ AZS Poznań – Dragon Łódź 36:33
Kolejarz 24 Katowice – KKSz Konin 36:22
UKS Gocław 75 Warszawa – TMS Sosnowiec 36:14

Półfinały:
UKS 13 Białystok - OŚ AZS Poznań 36:27
UKS Gocław 75 Warszawa - Kolejarz 24 Katowice 36:27

Mecz o 3 miejsce:
Kolejarz 24 Katowice - OŚ AZS Poznań 36:30

Finał:
UKS Gocław 75 Warszawa - UKS 13 Białystok 36:30

Kolejność:
1 UKS Gocław 75 Warszawa
2 UKS 13 Białystok
3 Kolejarz 24 Katowice
4 OŚ AZS Poznań
5 Dragon Łódź
6 TMS Sosnowiec
7 KKSz Konin
8 KKSz Konin II

Startowało 11 drużyn.

------------------------------------------------------------------------------------------------

SZABLA DZIEWCZĄT DRUŻYNOWO

Ćwierćfinały:
UKS 13 Białystok – UKS 13 Białystok II 36:2
TMS Sosnowiec – KKSz Konin 36:25
Dragon Łódź – KS Team Stare Miasto 36:17
Kolejarz 24 Katowice – KKSz Konin II 36:12

Półfinały:
UKS Białystok – TMS Sosnowiec 36:17
Kolejarz 24 Katowice – Dragon Łódź 36:30

Mecz o 3 miejsce:
TMS Sosnowiec – Dragon Łódź 36:32

Finał:
UKS 13 Białystok – Kolejarz 24 Katowice 36:34

Kolejność:
1 UKS 13 Białystok
2 Kolejarz 24 Katowice
3 TMS Sosnowiec
4 Dragon Łódź
5 KKSz Konin
6 KKSz Konin II
7 UKS 13 Białystok II
8 KS Team Stare Miasto

Startowało 9 drużyn.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Białystok, 9 czerwca 2012

Karol Landemann (UKS Gocław 75 Warszawa) mistrzem, Agnieszka Sokołowska (UKS 13 Białystok) mistrzynią. W Białymstoku o tytuły i sławę walczyli szablowi młodzicy. Srebro zdobyli: Tomasz Gądzik (Kolejarz 24 Katowice) i Marta Mazurek (UKS 13 Białystok), a cztery medale brązowe dostały się w ręce Mateusza Zakrzewskiego i Jakuba Oseka (obaj UKS 13 Białystok) oraz Magdaleny Adamaszek (Kolejarz 24 Katowice) i Aleksandry Durnaś (Dragon Łódź).

SZABLA CHŁOPCÓW do lat 14

Finał:
Karol Lademann (UKS Gocław 75 Warszawa)
- Tomasz Gądzik (Kolejarz 24 Katowice) 12:4

Kolejność:
1 Karol Lademann (UKS Gocław 75 Warszawa)
2 Tomasz Gądzik (Kolejarz 24 Katowice)
3 Łukasz Kupczyński (OŚ AZS Poznań)
3 Mateusz Zakrzewski (UKS 13 Białystok)
5 Jakub Osek (UKS 13 Białystok)
6 Paweł Ryczkowski (Dragon Łódź)
7 Oskar Anczyk (Kolejarz 24 Katowice)
8 Jan Kruszewski (UKS Gocław 75 Warszawa)

Startowało 48 zawodników.

Pełne wyniki >>

------------------------------------------------------------------------------------------------

SZABLA DZIEWCZĄT do lat 14

Finał:
Agnieszka Sokołowska
- Marta Mazurek (obie UKS 13 Białystok) 12:11

Kolejność:
1 Agnieszka Sokołowska (UKS 13 Białystok)
2 Marta Mazurek (UKS 13 Białystok)
3 Magdalena Adamaszek (Kolejarz 24 Katowice)
3 Aleksandra Durnaś (Dragon Łódź)
5 Oliwia Brol (Kolejarz 24 Katowice)
6 Emilia Popczyk (TMS Sosnowiec)
7 Natalia Walas (TMS Sosnowiec)
8 Lidia Domańska (Dragon Łódź)

Startowały 46 zawodniczek.

Pełne wyniki >>





IGRZYSKA OLIMPIJSKIE
MISTRZOSTWA ŚWIATA
MISTRZOSTWA ŚWIATA 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY
MISTRZOSTWA EUROPY 23
MISTRZOSTWA EUROPY 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY 17
MISTRZOSTWA POLSKI
MISTRZOSTWA POLSKI 23
MISTRZOSTWA POLSKI 20
MISTRZOSTWA POLSKI 17 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 15 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 14
UNIWERSJADY
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski