mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMO¦CI  GRUDNIA  2017
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2015
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALI¦CI IO
MISTRZOWIE ¦WIATA
POLSCY MEDALI¦CI M¦
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALI¦CI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIˇŻKI i DVD
Lata 2008 - 2013
Mistrzowie
Polski
seniorów

we florecie

KOBIETY INDYWIDUALNIE - KOBIETY DRUŻYNOWO>> - MĘŻCZY¬NI>>

1 - 1928 Antonina Latinikówna (AZS Kraków)
2 - 1929 Wanda Dubieńska (AZS Kraków)
- 1930 mistrzostwa we florecie kobiet nie odbyły się
3 - 1931 Gertruda Gronowska (AZS Poznań)
4 - 1932 Mira Lanżanka (AZS Poznań)
5 - 1933 Gertruda Gronowska (AZS Poznań)
6 - 1934 Jadwiga Duch-Markowska (Polonia Warszawa)
7 - 1935 Herta Stanoszkówna (I ¦l±ski Klub Sportowy)
8 - 1936 Herta Stanoszkówna (I ¦l±ski Klub Sportowy)
9 - 1937 Herta Stanoszkówna (I ¦l±ski Klub Sportowy)
10 - 1938 Herta Stanoszkówna (I ¦l±ski Klub Sportowy)
11 - 1939 Jadwiga Duch-Markowska (Polonia Warszawa)
12 - 1946 Anna Skupieniówna (Pogoń Katowice)
13 - 1947 Irena Nawrocka (Ogniwo Warszawa)
14 - 1948 Marquerite Elek (Węgry)
15 - 1949 Herta Liszkowska (Pogoń Katowice)
16 - 1950 Anna Skupieniówna (Stal Katowice)
17 - 1951 Irena Nawrocka (Ogniwo Warszawa)
18 - 1952 Anna Włodarczyk (Stal Katowice)
19 - 1953 Anna Włodarczyk (Stal Katowice)
20 - 1954 Anna Włodarczyk (Stal Katowice)
21 - 1955 Anna Adamczyk (Górnik Katowice)
22 - 1956 Barbara Orzechowska (AZS Warszawa)
23 - 1957 Sylwia Julito (Górnik Katowice)
24 - 1958 Sylwia Julito (Górnik Katowice)
25 - 1959 Sylwia Julito (Górnik Katowice)
26 - 1960 Barbara Orzechowska (Legia Warszawa)
27 - 1961 Genowefa Kusznir-Wojtasik (AZS Warszawa)
28 - 1962 Sylwia Julito (Górnik Katowice)
29 - 1963 Elżbieta Cymerman (Gliwicki Klub Sportowy)
30 - 1964 Elżbieta Cymerman (Gliwicki Klub Sportowy)
31 - 1965 Antonella Ragno (Włochy)
32 - 1966 Elżbieta Cymerman (Gliwicki Klub Sportowy)
33 - 1967 Elżbieta Cymerman (Gliwicki Klub Sportowy)
34 - 1968 Kerstin Palm (Szwecja)
35 - 1969 Elżbieta Cymerman (GKS Piast Gliwice)
36 - 1970 Kamilla Składanowska (AZS AWF Warszawa)
37 - 1971 Halina Balonówna (Krakowski Klub Szermierczy)
38 - 1972 Elżbieta Cymerman-Franke (GKS Piast Gliwice)
39 - 1973 Jolanta Bebel (Legia Warszawa)
40 - 1974 Ludmiła Bortnowska (AZS AWF Warszawa)
41 - 1975 Grażyna Staszak (GKS Katowice)
42 - 1976 Grażyna Staszak (GKS Katowice)
43 - 1977 Barbara Wysoczańska (AZS AWF Warszawa)
44 - 1978 Krystyna Urbańska (Baildon Katowice)
45 - 1979 Barbara Wysoczańska (AZS AWF Warszawa)
46 - 1980 Barbara Wysoczańska (AZS AWF Warszawa)
47 - 1981 Agnieszka Dubrawska (AZS AWF Warszawa)
48 - 1982 Agnieszka Dubrawska (AZS AWF Warszawa)
49 - 1983 Jolanta Królikowska (Marymont Warszawa)
50 - 1984 Krystyna Rachel (GKS Katowice)
51 - 1985 Jolanta Królikowska (Marymont Warszawa)
52 - 1986 Joanna Stanisławska (AZS AWF Gdańsk)
53 - 1987 Agnieszka Dubrawska (AZS AWF Warszawa)
54 - 1988 Jolanta Królikowska (Marymont Warszawa)
55 - 1989 Anna Sobczak (AZS AWF Gdańsk)
56 - 1990 Anna Sobczak (AZS AWF Gdańsk)
57 - 1991 Hanna Prusakowska (AZS AWF Gdańsk)
58 - 1992 Anna Sobczak (AZS AWF Gdańsk)
59 - 1993 Anna Rybicka (AZS AWF Gdańsk)
60 - 1994 Monika Maciejewska (Warszawianka)
61 - 1995 Anna Rybicka (AZS AWF Gdańsk)
62 - 1996 Anna Stokłosa (AZS AWF Katowice)
63 - 1997 Katarzyna Felusiak (AZS AWF Gdańsk)
64 - 1998 Anna Rybicka (AZS AWF Gdańsk)
65 - 1999 Sylwia Gruchała (AZS AWF Gdańsk)
66 - 2000 Magdalena Mroczkiewicz (AZS AWF Gdańsk)
67 - 2001 Magdalena Mroczkiewicz (AZS AWF Gdańsk)
68 - 2002 Sylwia Gruchała (AZS AWF Gdańsk)
69 - 2003 Sylwia Gruchała Sietom (AZS AWFiS Gdańsk)
70 - 2004 Sylwia Gruchała Sietom (AZS AWFiS Gdańsk)
71 - 2005 Anna Rybicka Sietom (AZS AWFiS Gdańsk)
72 - 2006 Sylwia Gruchała Sietom (AZS AWFiS Gdańsk)
73 - 2007 Sylwia Gruchała Sietom (AZS AWFiS Gdańsk)
74 - 2008 Sylwia Gruchała Sietom (AZS AWFiS Gdańsk)
75 - 2009 Małgorzata Wojtkowiak (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
76 - 2010 Karolina Chlewińska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
77 - 2011 Sylwia Gruchała (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
78 - 2012 Sylwia Gruchała (AZS AWF Warszawa)
79 - 2013 Martyna Synoradzka (AZS AWF Poznań)
80 - 2014 Martyna Synoradzka (AZS AWF Poznań)
81 - 2015 Marta Łyczbińska (Budowlani Toruń)
82 - 2016 Hanna Łyczbińska (KU AZS UAM Poznań)
83 - 2017 Martyna Synoradzka (AZS AWF Poznań)




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE
MISTRZOSTWA ¦WIATA
MISTRZOSTWA ¦WIATA 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY
MISTRZOSTWA EUROPY 23
MISTRZOSTWA EUROPY 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY 17
MISTRZOSTWA POLSKI
MISTRZOSTWA POLSKI 23
MISTRZOSTWA POLSKI 20
MISTRZOSTWA POLSKI 17 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 15 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 14
UNIWERSJADY
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski