mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  LISTOPADA  2018
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2016
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2016


REPREZENTACJA POLSKI NA MISTRZOSTWA ŚWIATA 2018

FLORET KOBIET
1 Julia WALCZYK - KU AZS UAM Poznań, trener Paweł Kantorski
2 Martyna SYNORADZKA - AZS AWF Poznań, trener Włodzimierz Węcławek
3 Hanna ŁYCZBIŃSKA - KU AZS UAM Poznań, trener Paweł Kantorski
4 Martyna JELIŃSKA - TKS-T Budowlani Toruń, trener Mykola Dymo/Krzysztof Żurawski
R. Marta ŁYCZBIŃSKA - TKS-T Budowlani Toruń, trener Mykola Dymo/Krzysztof Żurawski

FLORET MĘŻCZYZN
1 Andrzej RZĄDKOWSKI - Wrocławianie, trener Krzysztof Głowacki
2 Michał SIESS - Fundacja GSF, trener Stanisław Szymański
3 Leszek RAJSKI - Wrocławianie, trener Krzysztof Głowacki
4 Krystian GRYGLEWSKI - Fundacja GSF, trener Stanisław Szymański
R. Jakub SURWIŁŁO - AZS AWF Warszawa, trener Karol Wróblewski

SZABLA KOBIET
1 Marta PUDA - TMS Sosnowiec, trener Krzysztof Wątor
2 Małgorzata KOZACZUK - AZS AWF Warszawa, trener Marek Gniewkowski
3 Angelika WĄTOR - ZKS Sosnowiec, trener Tomasz Dominik
4 Aleksandra SHELTON - AZS AWF Warszawa, trener Piotr Stroka 5
R. Martyna KOMISARCZYK (start tylko w turnieju drużynowym) - AZS AWF Warszawa, trener Robert Mrówczyński

SZABLA MĘŻCZYZN
1 Mikołaj GRZEGOREK - MUKS VICTOR Warszawa, trener Krzysztof Grzegorek
2 Jakub OCIŃSKI - AZS AWF Katowice, trener Ryszard Czaja

SZPADA KOBIET
1 Ewa NELIP - UKS Żoliborz Warszawa, trener Robert Andrzejuk
2 Renata KNAPIK-MIAZGA - T.S. Wisła Kraków, trener Bartłomiej Język
3 Barbara RUTZ - KS Szpada Wrocław, trener Anna Medyńska-Tercjak
4 Aleksandra ZAMACHOWSKA - T.S. Wisła Kraków, trener Bartłomiej Język
R. Kamila - PYTKA AZS AWF Warszawa, trener Mariusz Kosman

SZPADA MĘŻCZYZN
1 Radosław ZAWROTNIAK - AZS AWF Kraków, trener Piotr Hammer
2 Maciej BIELEC - KS Szpada Wrocław, trener Marek Tercjak
3 Mateusz NYCZ - Piast Gliwice, trener Maciej Chudzikiewicz
4 Mateusz ANTKIEWICZ - AZS AWF Katowice, trener Piotr Bortel
R. Jan WENGLARCZYK - AZS AWF Katowice, trener Piotr Bortel

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE
MISTRZOSTWA ŚWIATA
MISTRZOSTWA ŚWIATA 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY
MISTRZOSTWA EUROPY 23
MISTRZOSTWA EUROPY 17 i 20
MISTRZOSTWA EUROPY 17
MISTRZOSTWA POLSKI
MISTRZOSTWA POLSKI 23
MISTRZOSTWA POLSKI 20
MISTRZOSTWA POLSKI 17 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 15 OOM
MISTRZOSTWA POLSKI 14
UNIWERSJADY
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski