mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  WRZEŚNIA  2022
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2019
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018


Klasyfikacja medalowa - Klasyfikacja punktowa

Warszawa, 3-9 maja 2010

9 maja 2010

SZABLA DZIEWCZĄT DRUŻYNOWO

Ostanie medale OOM 2010 zostały rozdane. Wyewaliczyły je w turnieju dziewczęcych drużyn szablowych TMS Sosnowiec (złoto), UKS 13 Biłaystok (srebro) i KKSz Konin (brąz).

Ćwierćfinały:
TMS Sosnowiec - MKS Kusy Szczecin 45:17
IKS Konstancin - TMS Sosnowiec II 45:41
UKS 13 Białystok - AZS AWF Warszawa 45:38
KKSz Konin - Kolejarz 24 Katowice 45:40

Półfinały:
TMS Sosnowiec - IKS Konstancin 45:22
UKS 13 Białystok - KKSz Konin 45:39

Finał:
TMS Sosnowiec - UKS 13 Białystok 45:30

O 3 miejsce:
KKSz Konin - IKS Konstancin 45:39

Kolejność:
1 TMS Sosnowiec
2 UKS 13 Białystok
3 KKSz Konin
4 IKS Konstancin
5 TMS Sosnowiec II
6 Kolejarz 24 katowice
7 MKS Kusy Szczecin
8 AZS AWF Warszawa
9 UKS 13 Białystok II
10 Dragon Łódź
11 KKSz Konin II
12 OŚ AZS Poznań

Startowało 12 drużyn.

8 maja 2010

SZABLA DZIEWCZĄT

Gospodarze OOM 2010 doczekali się wreszcie warszawskiego zwycięstwa. Sztuki tej dokonała szablsitka stołecznego AZS AWF - Małgorzata Turek.
W finale była lepsza od Pameli Warszawskiej (TMS Sosnowiec). Podium zostało uzupełnione przez Maję Rakowską (UKS 13 Białystok) i Karolinę Walczak (TMS Sosnowiec).

Ćwierćfinały:
Pamela Warszawska - Sylwia Bijak (obie TMS Sosnowiec) -15:14

Maja Rakowska (UKS 13 Białystok)
- Patrycja Pałczyńska (IKS Konstancin) 15:13

Karolina Walczak (TMS Sosnowiec)
- Daria Kamińska (KKSz Konin) 15:9

Małgorzata Turek - Nicola Szumilas (obie AZS AWF Warszawa) 15:6

Półfinały:
Warszawska - Rakowska 15:11
Turek - Walczak 15:8

Finał:
Turek - Warszawska 15:8

Kolejność:
1 Małgorzata Turek (AZS AWF Warszawa)
2 Pamela Warszawska (TMS Sosnowiec)
3 Maja Rakowska (UKS 13 Białystok)
3 Karolina Walczak (TMS Sosnowiec)
5 Patrycja Pałczyńska (IKS Konstancin)
6 Daria Kamińska (KKSz Konin)
7 Nicola Szumilas (AZS AWF Warszawa)
8 Sylwia Bijak (TMS Sosnowiec)

Startowało 46 zawodniczek.

Pełne wyniki >>




IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski