mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  WRZEŚNIA  2022
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2019
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018


XXVI UNIWERSJADA

SHENZHEN 2011

14 sierpnia 2011

FLORET KOBIET

Ćwierćfinały:
Julia Birjukowa (Rosja) - Martina Batini (Włochy) 15:7
Hee Sook Jeon (Korea Południowa) - Ysora Thibus (Francja) 9:7
Katarzyna Kryczało - Mi Na Kim (Korea Południowa) 15:7
Kamilla Gafurcjanowa (Rosja) - Alice Volpi (Włochy) 15:6

Półfinały:
Jeon - Birjukowa 15:10
Gafurcjanowa - Kryczało 15:6

Finał:
Gafurcjanowa - Jeon 15:14

Kolejność:
1 Kamilla Gafurcjanowa (Rosja)
2 Hee Sook Jeon (Korea Południowa)
3 Julia Birjukowa (Rosja)
3 Katarzyna Kryczało (Polska)
5 Mi Na Kim (Korea Południowa)
6 Ysora Thibus (Francja)
7 Martina Batini (Włochy)
8 Alice Volpi (Włochy)
------------------------------------
11 Marta Łyczbińska (Polska)
12 Karolina Chlewińska (Polska)
28 Hanna Łyczbińska (Polska)

Startowało 45 zawodniczek.

Walki Polek:
1/16

Katarzyna Kryczało
Marta Łyczbińska - Bella Zamlin (Izrael) 15:9
Karolina Chlewińska - Roxanne Merkl (Niemcy) 15:11
Hanna Łyczbińska - Benedetta Durando (włochy) 14:15

1/8
Katarzyna Kryczało - Marta Łyczbińska 9:5
Karolina Chlewińska - Hee Sook Jeon (Korea Południowa) 7:15

SZPADA MĘŻCZYZN

Półfinały:
Virgile Marchal (Francja) - Raffaello Marzani (Włochy) 15:11
Peter Szenyi (Węgry) - Anatolij Herej (Ukraina) 15:12

Finał:
Szenyi - Marchal 15:6

Kolejność:
1 Peter Szenyi (Węgry)
2 Virgile Marchal (Francja)
3 Raffaello Marzani (Włochy)
3 Anatolij Herej (Ukraina)
5 Andrea Cipriani (Włochy)
6 Peer Borsky (Szwajcaria)
7 Nicholas Vomero (USA)
8 Sten Priinits (Estonia)
-------------------------------
23 Piotr Kruczek (Polska)
39 Paweł Krawczyk (Polska)
63 Mateusz Nycz (Polska)

Startowało 83 zawodników.

Walki Polaków:
1/32

Piotr Kruczek - Ka Hou Ho (Makao) 13:12
Paweł Krawczyk - Pau Rosello (Hiszpania) 12:15
Mateusz Nycz - Daniel Budai (Węgry) 14:15

1/16
Piotr Kruczek - Nicholas Vomero (USA) 12:15

13 sierpnia 2011

SZPADA KOBIET

Półfinały:
Lauren Rembi (Francja) - A Lam Shin (Korea Południowa) 15:8
Olena Krzywicka (Ukraina) - Ayaka Shimookawa (Japonia) 15:10

Finał:
Rembi - Krzywicka 15:14

Kolejność:
1 Lauren Rembi (Francja)
2 Olena Krzywicka (Ukraina)
3 A Lam Shin (Korea Południowa)
3 Ayaka Shimookawa (Japonia)
5 Tatiana Andruszyna (Rosja)
6 Julia Bielajewa (Estonia)
7 Włada Własowa (Rosja)
8 Anfisa Poczkałowa (Ukraina)
-----------------------------------
29 Dominika Mosler (Polska)
36 Katarzyna Dąbrowa (Polska)
39 Blanka Błach (Polska)
45 Renata Knapik (Polska)

Startowały 62 zawodniczki.

Walki Polek:
1/16

29 Dominika Mosler - Jana Szemjakina (Ukraina) 10:15

SZABLA MĘŻCZYZN

Półfinały:
Bon Gil Gu - Byung Yul Hwang (obaj Korea Południowa) 15:9
Andrej Jagodka (Ukraina) - Massimiliano Murolo (Włochy) 15:8

Finał:
Jagodka - Gu 15:11

Kolejność:
1 Andrej Jagodka (Ukraina)
2 Bon Gil Gu (Korea Południowa)
3 Massimiliano Murolo (Włochy)
3 Wei He (Chiny)
5 Byung Yul Hwang (Korea Południowa)
6 Oleg Szturbabin (Ukraina)
7 Marco Tricarico (Włochy)
8 Luigi Miracco (Włochy)
---------------------------------
24 Michał Kosman (Polska)
30 Maciej Regulewski (Polska)

Startowało 51 zawodników.

Walki Polaków:
1/32

Michał Kosman - zwolniony
Maciej Regulewski - Trofim Wielikij (Rosja) 15:13

1/16
Marcin Kosman - Kohta Arai (Japonia) 14:15
Maciej Regulewski - Dmytro Bojko (Ukraina) 14:15





IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski