mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  MAJA  2021
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2019
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
Mistrzostwa
Europy
w szermierce
do lat 17


PROGRAM
2 III 2009 - Szpada chłopców - Floret dziewcząt

3 III 2009 - Szpada dziewcząt - Szabla chłopców

4 III 2009 - Szpada chłopców drużynowo - Floret dziewcząt drużynowo

5 III 2009 - Szabla dziewcząt - Floret chłopców

6 III 2009 - Szpada dziewcząt drużynowo - Szabla chłopców drużynowo

7 III 2009 - Szabla dziewcząt drużynowo - Floret chłopców drużynowo

REPREZENTACJA
Floret dziewcząt
Marta Hausman (Budowlani Toruń),
Martyna Jelińska (Budowlani Toruń),
Natalia Gołębiowska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk),
Marta Ciesielska (AZS AWF Poznań)

Floret chłopców
Mikołaj Basiński (AZS AWF Poznań),
Mateusz Knitter (Sietom AZS AWFiS Gdańsk),
Piotr Kolec (Kolejarz Wrocław),
Damian Koper (AZS AWF Poznań)

Szabla dziewcząt
Paulina Kałka (MKS Kusy Szczecin),
Marika Rzepka (KKSz Konin),
Karolina Walczak (TMS Sosnowiec),
Martyna Wątora (AZS AWF Warszawa)

Szabla chłopców
Piotr Koniusz (AZS AWF Katowice),
Adam Sęczek (UKS Victor Warszawa),
Mariusz Wróbel (AZS AWF Warszawa),
Michał Tomasiak (UKS Victor Warszawa)

Szpada dziewcząt
Jagoda Zagała (Piast Gliwice),
Agnieszka Malinowska (PKSzerm),
Karolina Marcinkowska (AZS AWF Wrocław),
Kamila Strug (AZS AWF Wrocław)

Szpada chłopców
Mikołaj Smółka (AZS AWF Katowice),
Tomasz Szczepanowski (Punta Warszawa),
Józef Pordes (KKS Kraków),
Jan Ćwik (KKS Kraków)

MEDALE POLAKÓW

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski