mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  STYCZNIA  2022
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2019
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
I Indywidualne i drużynowe
młodzieżowe
mistrzostwa Polski
w szermierce


Wrocław, 18 kwietnia 2009


Medalowe drużyny szablistek.

SZABLA KOBIET DRUŻYNOWO

Półfinały:
TMS Sosnowiec - OŚ AZS Poznań 45:36
AZS AWF Warszawa - KKSz Konin 45:38

Finał:
TMS Sosnowiec - AZS AWF Warszawa 45:44

O 3 miejsce:
KKSz Konin - OŚ AZS Poznań 45:40

Kolejność:
1 TMS Sosnowiec
(Małgorzata Groniecka, Lidia Sołtys, Katarzyna Szczypińska)

2 AZS AWF Warszawa
(Małgorzata Kozaczuk, Marta Rosiak, Izabela Sajewicz)

3 KKSz Konin
(Karolina Budna, Marta Karmowska, Katarzyna Karpińska)

4 OŚ AZS Poznań
5 UKS 13 Białystok


Podium drużynowe szablistów.

SZABLA MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO

Półfinały:
KKSz Konin - TMS Sosnowiec 45:21
AZS AWF Warszawa - AZS AWF Katowice 45:33

Finał:
KKSz Konin - AZS AWF Warszawa 45:25

O 3 miejsce:
AZS AWF Katowice - TMS Sosnowiec 45:37

Kolejność:
1 KKSz Konin
(Łukasz Gal, Michał Gal, Adrian Stanisławski, Albert Stanisławski)

2 AZS AWF Warszawa
(Filip Cieszkowski, Michał Kosman, Daniel Olejnik, Sebastian Więch)

3 AZS AWF Katowice
(Jakub Ceranowicz, Marcin Golda, Jan Karkosz, Maciej Radwański)

4 TMS Sosnowiec


Podium drużynowe szpadzistów.
Wszystkie zdjęcia Justyna Głowacka

SZPADA MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO

Ćwierćfinały:
AZS AWF Wrocław - Flesz Świdnica 45:26
Muszkieter Gliwice - AZS AWF Wrocław II 45:42
StSzerm Legia Warszawa - Wrocławianie 26:25
Górnik Radlin - AZS AWF Kraków 45:41

Półfinały:
AZS AWF Wrocław - Muszkieter Gliwice 45:34
StSzerm Legia Warszawa - Górnik Radlin 43:41

Finał:
AZS AWF Wrocław - StSzerm Legia Warszawa 45:33

O 3 miejsce:
Muszkieter Gliwice - Górnik Radlin 39:38

Kolejność:
1 AZS AWF Wrocław
(Michał Adamek, Piotr Nemec, Maciej Szumski)

2 StSzerm Legia Warszawa
(Jan Borowski, Marcin Kraus, Maciej Miturski)

3 Muszkieter Gliwice
(Damian Budziosz, Mateusz Capaja, Paweł Krawczyk)

4 Górnik Radlin
5 AZS AWF Wrocław II
6 Wrocławianie
7 AZS AWF Kraków
8 Flesz Świdnica
9 StSzerm Legia Warszawa II
10 MKS Kusy Szczecin
11 AZS AWF Katowice
12 Wrocławianie II








IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski