mi_fe_szelogo
pol_zw_szelogo_cd
WIADOMOŚCI  STYCZNIA  2022
mi_fe_szelogo_cd
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA
REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA        REKLAMA

Lata 2008-2019
KLASYFIKACJE
MISTRZOWIE OLIMPIJSCY
POLSCY MEDALIŚCI IO
MISTRZOWIE ŚWIATA
POLSCY MEDALIŚCI MŚ
MISTRZOWIE EUROPY
POLSCY MEDALIŚCI ME
MISTRZOSTWIE POLSKI
KLUBY SZERMIERCZE
AKADEMIA prof. Zbigniewa Czajkowskiego
Jerzy Pawłowski 1932-2005
GWIAZDA WITOLDA WOYDY
ARCHIWUM
LINKI
KONTAKT
BLOGI
KSIĄŻKI i DVD
Lata 2008 - 2018
I Indywidualne i drużynowe
młodzieżowe
mistrzostwa Polski
w szermierce


Wrocław, 19 kwietnia 2009


Medalowe drużyny florecistek.

FLORET KOBIET DRUŻYNOWO

Półfinały:
AZS AWF Poznań - zwolniony
D’Artagnan Ursynów - Wrocławianie 36:31

Finał:
AZS AWF Poznań - D’Artagnan Ursynów 45:37

Kolejność:
1 AZS AWF Poznań
Agata Kantorska, Katarzyna Kozłowska, Martyna Synoradzka

2 D’Artagnan Ursynów
Aneta Grotek, Małgorzata Susfał, Aleksandra

3 Wrocławianie
Anna Andrzejewska, Paulina Gładysz, Sylwia Kurowska



Podium drużynowe florecistów.

FLORET MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO

Ćwierćfinały:
Sietom AZS AWFiS Gdańsk - zwolniony
Wrocławianie - Wrocławianie II 45:28
AZS AWF Warszawa - AZS AWF Poznań 45:17
D’Artagnan Ursynów - Warta-Muszkieterowie Poznań 45:29

Półfinały:
Wrocławianie - Sietom AZS AWFiS Gdańsk 45:34
AZS AWF Warszawa - D’Artagnan Ursynów 45:21

Finał:
AZS AWF Warszawa - Wrocławianie 45:26

O 3 miejsce:
Sietom AZS AWFiS Gdańsk - D’Artagnan Ursynów

Kolejność:
1 AZS AWF Warszawa
Bartosz Łukowski, Marek Malanowski, Michał Przybysławski,
Stefan Roszkowski

2 Wrocławianie
Tomasz Gmerek, Michał Puzianowski, Paweł Szumielewicz

3 Sietom AZS AWFiS Gdańsk
Konrad Pietrusiak, Andrzej Prokopski, Rafał Żelazko

4 D’Artagnan Ursynów
5 Wrocławianie II
6 Warta-Muszkieterowie Poznań
7 AZS AWF Poznań


Najlepsze drużyny szpadzistek.
Wszystkie zdjęcia Justyna Głowacka

SZPADA KOBIET DRUŻYNOWO

Ćwierćfinały:
KKS Kraków - zwolniony
StSzerm Legia Warszawa - PKSzerm Warszawa 45:26
AZS AWF Warszawa II - Górnik Radlin 45:39
AZS AWF Warszawa - zwolniony

Półfinały:
StSzerm Legia Warszawa - KKS Kraków 45:32
AZS AWF Warszawa - AZS AWF Warszawa II 45:34

Finał:
AZS AWF Warszawa - StSzerm Legia Warszawa 45:27

O 3 miejsce:
KKS Kraków - AZS AWF Warszawa II 45:40

Kolejność:
1 AZS AWF Warszawa
Magdalena Piekarska, Anna Pietrzak, Aleksandra Żak

2 StSzerm Legia Warszawa
Katarzyna Ptak, Aleksandra Skorupka, Daria Tworek

3 KKS Kraków
Renata Knapik, Aleksandra Walocha, Monika Żola

4 AZS AWF Warszawa II
5 PKSzerm Warszawa
6 Górnik Radlin





IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2008-2016
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2003-2014
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY 2003-2015
MISTRZOSTWA EUROPY U23 2008-2014
MISTRZOSTWA EUROPY U17 i U20 2003-2012
MISTRZOSTWA EUROPY U17 2007-2011
MISTRZOSTWA POLSKI 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U23 2009-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U20 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U17 OOM 2004-2012
MISTRZOSTWA POLSKI U15 OOM 2003-2008
MISTRZOSTWA POLSKI U14 2011-2012
UNIWERSJADY 2009, 2011, 2013, 2015
Angielski     Francuski     Niemiecki     Polski     Rosyjski     Włoski